O mnie

Witaj w mojej galerii internetowej z biżuterią artystyczną :)

Stworzyłam ją z potrzebą rozpowszechniania form Świętej Geometrii, które nie zawsze są widoczne w Naturze gołym okiem, a jednak tworzą wszystko co istnieje i są moim głównym natchnieniem w tworzeniu biżuterii, ponieważ reprezentują harmonię i piękno.

Zamiłowanie do piękna, harmonii i twórczości manualnej, skierowało mnie na ścieżkę tworzenia biżuterii jak również wyrażania siebie poprzez malarstwo i muzykę. Od roku 2016 prowadzę autorską pracownię artystycznej biżuterii, a od 2017 działam jako firma złotnicza „PAULINA GASIUN”, kontynuując rodzinną tradycję sięgającą 1948 roku.


W mojej pracowni wykonuję srebrną i złotą, unikatową biżuterię na zamówienie jak również tworzę własne kolekcje, które można zamówić osobiście lub zakupić poprzez ten sklep internetowy.

Inspiracją do moich projektów są naturalne formy geometryczne, zawierające w swych kształtach i proporcjach matematyczne zasady, według których tworzy się każda żywa forma na Ziemi (atomy, cząsteczki, pierwiastki, rośliny, zwierzęta, ludzie...) i w kosmosie (planety, gwiazdy, galaktyki), w skali makro i mikro.

Te zasady opisuje nauka zwana Świętą Geometrią, ujawniając wspólne prawa matematyczne dla wzrostu i budowy całego świata przyrody w którym żyjemy, dla którego najważniejszym wzorcem tworzenia jest tzw. Złota Proporcja – Liczba Phi 1,618. Dzięki tej proporcji wszelkie naturalne formy są po prostu harmonijne i doskonałe w swej strukturze budowy, czyli naturalnie piękne. 

To piękno wyznacza kierunek przewodni w mojej twórczości, wyrażam je między innymi poprzez autorską kolekcję biżuterii „Sacred Symbols”. Kolekcja zawiera wisiory, naszyjniki, bransolety, pierścionki i kolczyki, wykonane zgodnie ze Złotą Proporcją, z dbałością o estetykę, formę i detal.

Moja oferta skierowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Współpracuję również z indywidualnymi klientami w zakresie zaprojektowania i wykonania dla nich osobistej, unikatowej biżuterii według ich pomysłu, sugestii i potrzeb. Zobacz ostatnie realizacje>>

Współpracuję z firmami, których właściciele i pracownicy pragną godnie reprezentować swoją markę poprzez biżuteryjny znak logo, który chętnie zaprojektuję i wykonam na zamówienie w złocie i srebrze. Zobacz realizacje >>

Zapraszam do przeczytania WYWIADU ze mną o pasji tworzenia biżuterii inspirowanej Świętą Geometrią

a także do obejrzenia kilku krótkich VIDEO, na których tworzę w mojej pracowni prezentowaną w tej galerii biżuterię.

e-mail: sacredsilvergold@gmail.comŻyczę udanych zakupów :)

Paulina Gasiun

 

 

 


 

Zapisz

Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl