Wersje językowe
Waluty
Blog kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

O kolekcji:

Poprzez BLOSSOM YOU! chciałabym podarować każdej kobiecie subtelną interpretację form zaczerpniętych z natury , dzięki którym każda z Was/nas może podkreślić swoje piękno, osobowość, kobiecość.

Dla mnie kwiaty to Życie – wyrażone w całej swojej soczystości bez żadnych ograniczeń form, kolorów i zapachów, pobudzające wszystkie zmysły. Są dla mnie pełnią, która przejawia się w kobiecości – tej różnorodnej, odważnej, subtelnej, dojrzałej, manifestującej się światu z pełną naturalnością. 

Biżueria z kolekcji Blossom You! jest więc czymś w rodzaju osobistego amuletu związanego z jakościami, które chcemy zamanifestować w życiu, takim osobistym Kwiatem Mocy. Co to oznacza?

Kwiat Mocy może być symbolem osobistego rozwoju, piękna i transformacji. Może służyć jako potężne narzędzie w naszej podróży duchowej, pomagając nam lepiej zrozumieć siebie i świat wokół nas. W szerszym, bardziej symbolicznym znaczeniu, kwiaty mocy mogą reprezentować proces rozkwitania wewnętrznego, odkrywania i rozwijania swoich ukrytych talentów, mocy i potencjału.

Podobnie jak kwiaty w naturze przechodzą przez proces wzrostu od nasion do pełnego rozkwitu, tak samo ludzie mogą przechodzić przez etapy osobistego rozwoju, aby osiągnąć pełnię swojego potencjału.

Kwiat jako symbol siły kobiecej podkreśla także głębokie połączenie z naturą i Ziemią. Może to oznaczać dążenie do życia w harmonii z naturalnym światem, czerpanie mocy z tej więzi oraz działanie na rzecz ochrony środowiska.

Kolczyki projektuję tak, aby były wygodne w noszeniu, nie zaczepiały włosów, nosiły się lekko, były zróżnicowane rozmiarami. Każda para kolczyków niedługo doczeka się wisiora lub naszyjnika do kompletu. Cała kolekcja jest dostępna w srebrze (również pozłacanym), mosiądzu, złocie w próbach 8k i 14k.

Biżuteria jest kolorowa, malowana ręcznie żywicą emaliową lub w wersji z samego metalu. Ponieważ za każdym razem maluję emalią ręcznie, każda para kolczyków lub innej emaliowanej biżuterii może się nieznacznie różnić od zdjęcia przy produkcie.

Uwaga!Wszystkie wzory z kolekcji Blossom You! tworze po dokonaniu zakupu przez klienta tak więc nie podlegają zwrotom.

Życzę udanych zakupów swoich Kwiatów Mocy :)

A więc Blossom You! Rozkwitajmy na wiosnę i w każdym dniu!

BLOSSOM YOU!

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl