Wersje językowe
Waluty
Blog kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Przebiśniegi mają przepiękne znaczenia – odrodzenie, współczucie, niewinność, czystość oraz nadzieję. Jest to idealny kwiat do wyrażenia, że interesujemy się kimś i może na nas liczyć w każdej sytuacji.

  • Odrodzenie– mały i delikatny przebiśnieg jest symbolem odrodzenia i pokonywania przeszkód w życiu. Wyróżnia się w naturze jako przypomnienie, że wszyscy możemy robić wspaniałe rzeczy w życiu tylko wtedy, gdy skupimy się na nim. Nic nas nie powstrzyma, jeśli naprawdę wierzymy w nasze cele.
  • Współczucie– przebiśnieg jest również symbolem współczucia i troski o kogoś. Mały kwiatek jest doskonałym sposobem na powiedzenie komuś, że się nim interesujesz i że zawsze jest ktoś, na kogo ta osoba może liczyć. Kwiaty przebiśniegów mają przypominać nam o trosce o ludzi, których kochamy, zwłaszcza w chwilach, gdy najbardziej nas potrzebują.
  • Niewinność i czystość– są związane przebiśniegiem, głównie ze względu na jego biały kolor. Kwiat symbolizuje bycie sobą i pozostanie wiernym swojej naturze.
  • Nadzieja– przebiśnieg jest też symbolem nadziei i walki o przyszłość. Przypomina ludziom, którym go podarujemy, że na końcu tunelu zawsze jest nadzieja i światło. Nigdy nie powinieneś rezygnować ze swoich marzeń, ponieważ tylko ci, którzy nie rezygnują z nadziei, mogą zmienić życie.

źródło: abcflorysty.pl

Przebiśniegi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl