Wersje językowe
Waluty
Blog kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Niezapominajkę kojarzy się z oczami, dlatego uznawana jest za symbol wierności i długiej pamięci o kochanej osobie. Dawniej wierzono, że ma ona magiczną siłę zapewniającą wierność w miłości i jest jakby oczami nieba – przez żabie oczko dowiadują się w niebie, co się dzieje na świecie między małżonkami. Nasze babcie wierzyły, że jeśli ich córki, będące pannami, będą kładły na noc pod poduszkę kwiat niezapominajki, szybciej znajdą sobie mężów

Znaczenie kwiatów – niezapominajka

  • Prawdziwa miłość – wręczenie komuś niezapominajki oznacza, że naprawdę kochasz i szanujesz tę osobę. Ten piękny kwiat może nie jest tak elegancki jak kwiat róży, ale ma silne znaczenie, które przezwycięża jego wygląd i rozmiar. Zawsze możesz dać ten kwiat partnerowi, aby zaskoczyć go i pokazać swoje prawdziwe emocje.
  • Wierność – ten kwiat powie ukochanej osobie, że jesteś wierny i nie masz zamiaru skrzywdzić tej osoby. Otrzymanie tego kwiatu od osoby, którą kochasz, oznacza również, że jest ci wierna i bardzo troszczy się o Ciebie.
  • Długotrwała relacja – ten kwiat oznajmia, że istnieje silny związek między Tobą a osobą, która daje Ci ten kwiat. To połączenie nie może zostać zerwane przez nikogo.
  • Pamiętanie o kimś – już sama nazwa niezapominajki wskazuje pewnie znaczenie. Jeśli dajesz go komuś, możesz przekazać wiadomość iż nie chcesz, aby ta osoba zapomniała o Tobie. Ten kwiat jest pięknym przypomnieniem, że wybrana osoba jest wyjątkowa w Twoim życiu i zasługuje na szacunek.

źródło: abcflorysty.pl

Niezapominajki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl