Wersje językowe
Waluty
Blog kategorie
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Zwierzę mocy to rodzaj energii, która może wspierać Cię w życiowej wędrówce, oferując nowe siły i świeże spojrzenie na nurtujące Cię problemy.

Koncepcja zwierzęcia mocy występuje w różnych kulturach. W zależności od podejścia, poszukiwania własnego zwierzęcia totemicznego mogą być dla Ciebie psychologiczną zabawą przynoszącą ciekawe wskazówki lub ważnym elementem duchowej ścieżki.

Według przekazów kultur o charakterze szamańskim, w momencie narodzin towarzyszy Ci energia jednego ze zwierząt (rdzenni Amerykanie mówią o zwierzęciu totemowym). Twoje osobiste zwierzę mocy (animal spirit) symbolizuje drogę, jaką dusza wybrała na to wcielenie. W trakcie całego życia mogą Cię jednak prowadzić różne energie zwierząt, te, których najbardziej potrzebujesz. Zwierzę mocy to koncepcja obecna również w zachodnim spirytualizmie, gdzie zwierzę pojawiające się w odpowiednim momencie życia symbolizowało lub zwiastowało określone rzeczy. To z tego rodzaju przekonań narodził się między innymi przesąd dotyczący złowieszczego wpływu, jaki wywołuje spotkanie czarnego kota. Strażnicy, przewodnicy lub przyjaciele w formach zwierzęcych pojawiają się we wszystkich rodzajach literackich tradycji na całym świecie. W starych religiach bogowie przybierali zwierzęce postaci, by ostrzegać ludzi lub zdobywać od nich informacje. W nowych religiach monoteistycznych te wspierające energie przybrały postać aniołów.

źródło tekstu: milabo.pl

Zwierzęta Mocy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl