Formy płatności

Formy płatności dostępne dla Klientów e-sklepu Sacred Symbols

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów w przypadku, w którym biżuteria tworzona jest na zamówienie i jest podpisywana umowa pomiędzy firmą Paulina Gasiun a Klientem. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane na produkcję i wysyłane w ustalonym w umowie terminie.

Płatność kartą

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

 Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:

- Płatności Shoper 

- DotPay

- PayPal

- Przelewy24.pl

- PayU

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.

 Zapisz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl