Wersje językowe
Waluty
Producenci
Święta Geometria- cz.1 0

Święta Geometria jest kluczem do zrozumienia budowy wszechświata. To język stworzenia i podstawa wszelkiego życia. Jest także drogą do zrozumienia kim jesteśmy, skąd pochodzimy jako ludzie i dokąd zmierzamy. Stanowi pomost pomiędzy tym co widzialne i niewidzialne, skończone i nieskończone.

Wciąż powtarzające się geometryczne wzory, stanowią podstawowe elementy budowy naszego ciała, wszystkich zwierząt, roślin, planet, układów słonecznych i galaktyk. Zgłębianie Świętej Geometrii odkrywa przed nami cudowny dar: pamiętamy, że jesteśmy częścią żyjącego, posplatanego, inteligentnego wszechświata.

Począwszy od mozaik Środkowego Wschodu i piramid Starożytnego Egiptu poprzez kalendarz Azteków i taoistyczne filozofie a skończywszy na medycynie Indii, Tybetu i Chin, Święta Geometria od dawna łączyła ze sobą świat duchowy i materialny - Niebo i Ziemię.

Dziś nadal odgrywa integralną rolę w sztuce, medycynie, architekturze, sztuce Feng Shui, geomancji, matematyce, muzyce, alchemii, nauce i najnowszej fizyce.

 

źródło tekstu: www.swietageometria.info

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl